Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Poznáte muže na fotografii? V Kladně přepadl poštovní doručovatelku

Sobota, 27. Říjen 2018 09:20

Na začátku října Kladenské listy informovaly o případu přepadení poštovní doručovatelky v Kročehlavech. Nyní policie zveřejnila další skutečnost a dokonce portrét pachatele.

Poznáte muže na fotografii? (Foto: PČR)

Pošťačka se stala obětí násilného činu 4. října v ranních hodinách v bytovém domě v ulici U Výtopny v Kladně. Dosud neznámý muž ji přepadl v prostorách u schránek. Ženě odcizil poštovní tašku, ve které se nacházely listovní zásilky a větší finanční hotovost.

Policie nyní sdělila, že se přepadení neobešlo bez použití zbraně. Pošťačka se pachateli snažila ubránit a on na ni vytáhl nůž. Teprve v bezprostředním ohrožení života či svého zdraví se žena tašky vzdala a lupič s ní zmizel neznámo kam.

Čtěte také:

Listonošku v Kročehlavech přepadl zloděj, pomozte policii v pátrání

Policisté se tedy znovu obrací na veřejnost s výzvou o pomoc při pátrání po pachateli loupežného přepadení. Ten byl štíhlé postavy a tmavší pleti, ve věku kolem 30 let. Oblečen byl kompletně do černé barvy včetně kšiltovky, která mu zakrývala obličej. Zloděj si na útěku odnesl černou poštovní tašku s přihrádkami na listovní zásilky.

Pokud jste 4. října v době od 8:45 do 9:00 hodin v uvedené lokalitě spatřili podezřelého muže, jehož podobiznu policie také zvěřejňuje, obraťte se na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svým svědectvím můžete být nápomocni při pátrání po pachateli.

Autor: (kh)


banbad