Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Návrat ztraceného syna, vrací se David Konečný!

Středa, 24. Říjen 2018 16:59

Velice nečekaně brzy hlásí volejbalisté Kladno volejbal cz posilu ve svém kádru. Je jí univerzál David Konečný, jenž přichází pomoci Kladnu ve chvíli, kdy se svěřencům Milana Fortuníka příliš nedaří.

Foto: KL

Bylo veřejným tajemstvím, že bývalý český reprezentant David Konečný upřednostňuje zahraniční angažmá. S Kladnem, kde působil minulou sezónu a kde bohužel se ve finále zranil, trénuje. „Nakonec Davida přemluvil k návratu můj asistent Petr Klár. Protože je stále naším hráčem, nic nebrání tomu, aby mohl případně nastoupit již zítra v Benátkách nad Jizerou, kde předehráváme extraligový zápas. Smlouvu nemáme uzavřenou. Jsme domluveni tak, že pokud dostane zajímavou zahraniční nabídku, může u nás kdykoliv skončit. Samozřejmě jsme rádi, že máme další možnosti, jak pozvednout kvalitu týmu v době, kdy tým má potíže. Na druhé straně je i varianta, že pokud do Vánoc neodejde, budeme se mu snažit nabídnout angažmá do konce sezóny,“ říká manažer a kouč v jedné osobě Milan Fortuník.   

Čtěte také:

Keltské béčko poprvé padlo, přemohla ho Černá Hvězda

 Někteří hráči mají menší zdravotní potíže, ale měli by být kouči zítra k dispozici. Bohužel platí jediná výjimka. Nahrávači Janu Hrdému se obnovilo zranění nohy a vše nasvědčuje tomu, že nebude k dispozici do konce sezóny!

Autor: (rc)


banbad