Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Opilec v Kladně vyhrožoval zbitím hostů restaurace, skončil za mřížemi

Pondělí, 22. Říjen 2018 07:10

Kladenští policisté zasahovali v restauračním zařízení, které se nachází v ulici Obránců Míru. Tam se zdržoval agresivní host. Nejprve nadával a poté připojil i výhrůžku, že rozbije vybavení. Když se začal ohánět zbitím dvou lidí, jedna z návštěvnic už to nevydržela a zavolala na tísňovou linku. 

Opilec v Kladně vyhrožoval zbitím hostů restaurace, skončil za mřížemi (Ilustrační foto: KL)

Agresor nejprve začal urážet zde přítomnou pětadvacetiletou ženu s třicetiletým mužem, který v restauraci pracuje. Na nevhodné připomínky a urážky hosta ve značně podnapilém stavu však nikdo nereagoval. To zřejmě výtržníka naštvalo a jeho agresivita nadále stoupala s připojením výhrůžek spojených s poškozením zařízení a zbitím těchto dvou přítomných osob. Obsluhující muž vyzval tohoto agresivního hosta, aby opustil prostory restauračního zařízení. Vzhledem k tomu, že neuposlechl, žena celý incident oznámila na policejní linku 158.

Čtěte také:

Při dopravní nehodě u Hořešovic vyhasl život řidiče dodávky

„Policejním šetřením byla zjištěna totožnost muže a byl policejní hlídkou vyzván, aby upustil od svého protiprávního jednání. Jelikož muž na opakované policejní výzvy nereagoval a nadále pokračoval ve výhrůžkách, nadávkách a agresivním jednání, bylo z těchto důvodů použito donucovacích prostředků formou chvatů a hmatů. Poté, co policisté výtržníka zpacifikovali, byl eskortován na obvodní oddělení Kladno Kročehlavy k provedení prvotních úkonů a následně umístěn do policejní cely,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Případ je nyní v šetření a dvacetiletý muž z Kladenska je za své protiprávní jednání podezřelý z přestupku proti občanskému soužití.

Autor: (red)


banbad