Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Skupina J.A.R. míří do Kladna v rámci Eskalace dobra tour 2018

Pondělí, 22. Říjen 2018 07:40

J.A.R. je špičková kapela poháněná vysokooktanovým palivem. Do Kladna přijede vybavená novým repertoárem z poslední desky Eskalace dobra. Po koncertě můžete zůstat na afterparty s Majklem V Vrtulníkem.

Skupina J.A.R. míří do Kladna v rámci Eskalace dobra tour 2018 (Foto: Archiv skupiny)

Skupina J.A.R. přijede do Kladna představit svoji desku oceněnou hudebními cenami Anděl. Kromě nových písní zazní také populární hity těchto českých funky matadorů. Zážitek ze skvělé hudby umocní i místo konání koncertu. Ten se odehraje v Hale Strojovna, jež je posledním úplným výrobním objektem z původní Vojtěšské huti z konce 19. století.

Skupina J.A.R. byla založena symbolicky 17. listopadu 1989. Základní sestavu tvořili v té době autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperů Oto Klempíř a Michael Viktořík. A právě s Viktoříkem, který si nechává říkat Majkl V Vrtulník, můžete po koncertě zůstat na afterparty.

Čtěte také:

Legendární Horkýže Slíže míří do Kladna! A bude to nářez

Koncerty této kapely bývají vždy událostí. Nenechte si ho ujít ani vy. Vstupné je nastaveno na solidních 280 kaček. Zakoupit ho můžete v předprodeji v Městském informačním centru na třídě TGM nebo on-line na http://vstupenky.mestokladno.cz

Koncert začíná tento čtvrtek 25. října od 20:00 hodin. Afterparty se pak protáhne až do půlnoci.

Autor: (red)