Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Žáci kladenských škol mohou navštívit zákulisí Centralu Kladno

Pátek, 19. Říjen 2018 07:00

Jak to chodí v zákulisí obchodního centra? Kde sídlí jeho správa a co vše má na starosti? Odpovědi na tyto zajímavé otázky se mohou žáci kladenských škol dozvědět v Central Kladno při exkurzích, které pro ně v podzimních dnech připravili jeho pracovníci.

Žáci kladenských škol mohou navštívit zákulisí Centralu Kladno (Foto: KL)

Většina z nás zná nákupní centra z pozice zákazníka. Víme, kde se nacházejí jednotlivé obchody, jaká je jejich otevírací doba a jaké akce v prodejnách právě probíhají. Oblíbené centrum můžeme sledovat na webu nebo na sociálních sítích. Další zajímavosti se pak dozvíme například v tištěných propagačních a marketingových materiálech.

Co ale takhle nahlédnout pod pokličku? Třeba tam, kde se vaří akce, které centrum pořádá pro své zákazníky a návštěvníky? A jaké by to vlastně bylo v takovém prostředí pracovat? Obchodně společenské centrum Central Kladno zve do svých prostor žáky a studenty kladenských škol, kteří se při dvouhodinové exkurzi nebojí zeptat na to, co je zajímá.

Čtěte také:

Módní show v kladenském Centralu bude doprovázet jedinečné zahájení

 Kolik je v obchodním centru kamer? Jak dlouho se stavělo? A jakou plochu zabírá? To je jen příklad z dotazů, které zazněly při letošních exkurzích. Absolvovali je žáci 4. a 8. ZŠ v Kladně a rozhodně se při tom nenudili. S jakou školou se zaměstnanci Centralu uvidí příště? V případě zájmu o exkurzi pište na e-mail info@centralkladno.cz.

Autor: Ivana Hendrychová