Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Kladenské Vánoce v ohrožení? Rada města zrušila zakázky na jejich zajištění

Čtvrtek, 18. Říjen 2018 14:39

AKTUALIZOVÁNO: Krátce po volbách rozhodlo dosluhující složení Rady města Kladna o zrušení uměleckého i technického zajištění Kladenských Vánoc. Nové vedení města se tak při zajišťování akce patrně ocitne v časové tísni, která by mohla vyústit v ochuzený program. Nastalou situaci by odnesli především občané.

Ilustrační foto: KL

Sedmička zastupitelů ve středu 10. října rozhodla mimo jiné o zrušení zakázky na zajištění koncertu Karla Plíhala. Zrušena je také zakázka na zapůjčení pódia, zajištění ozvučení a osvětlení akce Kladenské Vánoce na náměstí Starosty Pavla. Rada dále odsouhlasila zrušení zakázky na zajištění elektroinstalace a elektroservisu na rozsvícení Vánočního stromu včetně elektroservisu po dobu konání Vánočních trhů a provozu ledové plochy.

Nově složená koalice považuje chování, kdy si odstupující vedení města bere občany jako rukojmí, za nešťastné a slibuje, že udělá vše pro to, aby si občané Vánoce užili. Vynasnaží se, aby změna vedení na oslavách nebyla znát a rozhodnutí stávající rady se na chodu města neprojevilo.

Autor: (red)