Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Vandal se v Kladně vyřádil na octavii, škoda jde do desetitisíců

Čtvrtek, 18. Říjen 2018 07:40

Další případ poničení cizího majetku řeší kladenští policisté. Tentokrát se neznámý výtržník doslova vyřádil na osobním vozidle, kdy poničením laku způsobil majiteli škodu za několik desítek tisíc.

Vandal se v Kladně vyřádil na octavii, škoda jde do desetitisíců (Ilustrační foto: KL)

Policisté z Kladna se v práci rozhodně nenudí. Každý den řeší různá protiprávní jednání, ať už se jedná o přestupky či trestné činy. Tentokrát se musí zabývat případem, který jim byl nahlášen 16. října. Ve stejný den v době od 11.00 do 17.30 hodin zatím neznámý pachatel ve Wolkerově ulici v Kladně poškodil lak zaparkovaného auta. Zřejmě ho ničení vozu opravdu bavilo, protože lak poničil rovnou na osmi dílech karoserie. Majiteli Škody Octavie tím způsobil škodu ve výši 40 tisíc korun.

„Policisté v současné době případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a po pachateli pátrají. Maximální trest odnětí svobody za tento trestný čin je dva roky,“ uvedla k případu policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Čtěte také:

Polepším se, slíbil u kladenského soudu rebel Karmazín

Pokud jste v uvedenou dobu zaznamenali podezřelou osobu u vozidla, obraťte se se svým svědectvím na nejbližší policejní služebnu nebo na známou linku 158. Můžete tak být nápomocni k dopadení pachatele.

Autor: (kh)


banbad