Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Legendární Horkýže Slíže míří do Kladna! A bude to nářez

Čtvrtek, 18. Říjen 2018 07:30

Fanoušci slovenské punkrockové kapely se zase dočkali. Legendární Horkýže Slíže již brzy vystoupí v kladenském kulturáku. Pořiďte si vstupenky včas!

Legendární Horkýže Slíže míří do Kladna (Foto: KL)

Dnes už legenda na česko-slovenské hudební scéně, kapela Horkýže Slíže, jejíž název se dá do češtiny volně přeložit jako „tůdle nůdle“, se v rámci své koncertní štace zastaví i v Kladně. Fanoušci se už teď mohou těšit na profláknuté megahity, jakou jsou L & G song, Silný refrén nebo třeba Malá Žužu. Sítná se pod náporem punkrockové hudby se silnou dávkou humoru „otřese“ už 27. října.

Čtěte také:

Sté výročí vzniku Československa v Kladně připomene 18 nově vysazených lip

Horkýže Slíže je jednou z nejznámějších slovenských kapel. Vznikla v listopadu roku 1992 a za téměř 26 let své existence si na hudební scéně vybudovala pevnou pozici. Získala dvakrát platinovou desku a na slovenských Slavících je oceňována jako jedna z nejoblíbenějších. Má za sebou přes dva tisíce koncertů a běžně vyprodává kluby i sportovní haly. Jejich koncerty se vyznačují vtipem a originalitou, ať je to jejich sarkastickými texty nebo převleky, ve kterých vystupují. Rozhodně je na co se těšit!

Autor: (kh)


banbad