Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Přinášíme vám fotogalerii podzimního Kladna, pochlubte se i vy svými fotkami!

Úterý, 16. Říjen 2018 07:50

Astrologický podzim začal už téměř před měsícem, a to 23. září. Na Kladensku i jinde si ale lidé zatím užívají velmi příjemného babího léta. Slunečné počasí jen umocňuje a zpříjemňuje oslavy probíhající na celém našem území, a to 100 let od vzniku Československa.

Foto: KL

Podle učebnic je podzim čas příprav přírody na zimu. Ten letošní se ale spíše ukazuje jako prodloužené léto. Neprší, po loužích či blátě není ani vidu a nádherně zbarvené listí se letos vyjímá spíše v teplých slunečních paprscích. Není ani známky po sychravém a studeném počasí, naopak na Kladensku i jiných místech Česka panuje velmi příjemné babí léto.

Češi si navíc letos užívají velmi výjimečný podzim. A to nejen díky nezvykle teplému a slunečnému počasí, ale také díky významnému výročí, kterým je 100 let vzniku samostatného Československého státu. A právě i kvůli oslavám zmíněného výročí, které probíhají také na Kladensku, všichni nezvykle teplý a slunečný podzim vítají.

Čtěte také:

„Onkel Rudi“ se vrací do Lidic

 Kladenské listy pro vás připravily galerii, kde si můžete prohlédnout, jaké krásy připravil letošní podzim na některých místech Kladna.


Autor: (kh)


banbad