Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
  • SBF
  • Nohavica

Martin Zikmund zazářil na Velké ceně Prahy

Úterý, 16. Říjen 2018 07:30

Plavec Medúzy Kladno Martin Zikmund byl pořádně vidět v pětadvacetimetrovém bazénu v Praze-Radlicích při Velké ceně Prahy. Ve všech čtyřech závodech stál na stupních vítězů. Na trati 50 m volný způsob byl nejlepší v čase 24,09. Závodníci KSP Kladno nakonec svoji účast na poslední chvíli zrušili. Chtějí se pečlivě připravit na prestižní Velkou cenu Brna, která se plave o tomto víkendu.

Ilustrační foto: KL

Martin Zikmund prokázal na úvod sezóny velmi dobrou formu. Ovládl již zmíněnou trať na 50 m volný způsob výkonem 24,09. Dále skončil druhý ve své nejsilnější disciplíně, když trať na 100 m motýlek zaplaval v čase 55,79. Třetí byl potom na tratích 100 m prsa výkonem 1:04,90 a na 100 m volný způsob v čase 52,53.