Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Opilá žena škrtila své dítě před kladenskou restaurací

Úterý, 16. Říjen 2018 09:00

Kladenští strážníci přijali na tísňové lince oznámení o tom, že v Kročehlavech před jednou z místních restaurací je žena, která škrtí malého chlapce a divoce s ním cloumá. Operátor na místo okamžitě vyslal hlídku. 

Ilustrační foto: KL

Když strážníci dorazili k nahlášenému místu, viděli na předzahrádce restaurace sedící ženu, která odpovídala popisu oznamovatelky. Chlapec byl uvnitř restaurace s obsluhou. Stráníci ženu vyzvali k prokázání totožnosti. Vzhledem k tomu, že matka tyranka u sebe neměla žádný doklad, musela se strážníkům prokázat jen ústně.

„Při komunikaci strážníci zjistili, že je z ženy cítit alkohol. Na výzvu hlídky se podrobila dechové zkoušce, která podezření potvrdila. Maminka, která na synovi ukazovala, jak by ostatním přítomným ublížila, nadýchala přes tři promile. Podle svědků žena se synem lomcovala, držela ho za límec mikiny a poté ho také škrtila,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí městské policie Alena Purkytová.  

Čtěte také:

Matka zlodějka v kladenských obchodech nakradla zboží za osm tisíc, věci schovávala do kočárku

 Po dobu jednání strážníků s matkou byl chlapec uvnitř restaurace. Strážníci na místo přivolali hlídku Policie České republiky, která si celý případ převzala k dalšímu šetření. Městští policisté pak na místo přivezli babičku chlapce. Ta si ho v pořádku převzala.

Autor: (red)


banbad