Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

V Kladně napadl opilec svou přítelkyni, skončil za mřížemi

Úterý, 16. Říjen 2018 07:40

Případ byl nahlášen na tísňovou linku kladenským strážníkům v sobotu večer. Ti se okamžitě vydali k bytu, před kterým agresor řádil. Na místě našli jak opilce, tak i ženu, která byla napadena jen proto, že chtěla svého přítele odvést domů.

Ilustrační foto: KL

Strážníky ke svému bytu, který se nachází v Pražské ulici, volala žena, která měla strach. Na její dveře v šestém patře bouchal a kopal cizí opilý muž. K domu se vydala hlídka městských strážníků. Ovšem než dojela na místo, všimla si hluku mužova přítelkyně, která bydlí ve stejném domě, jen patře desátém. Proto si pro svého milého došla. Ten ji ovšem jen nadával a pro jistotu ji „zklidnil“ jednou dobře mířenou pěstí do obličeje.

„V šestém patře panelového domu zjistila hlídka strážníků muže a ženu. Žena se držela za hlavu a sdělila, že se jedná o jejího přítele, který si v podnapilosti spletl patro. Když ho na to upozornila a chtěla ho odvést domů, dal jí pěstí do hlavy. Strážníci vyzvali muže k prokázání totožnosti. Mladík se odmítl s hlídkou bavit a pokusil se přelézt zábradlí schodiště a skočit dolů. V tom mu strážníci za pomoci donucovacích prostředků zabránili a přiložili mu pouta,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Čtěte také:

Seniorka si na platební kartu napsala PIN a v Kladně ji ztratila, přišla o hodně peněz

 Strážníci k šestadvacetiletému útočníkovi zavolali státní policisty a také záchranku, protože měl poranění v obličeji. Po ošetření na místě sdělil lékař policistům, že agresor nemůže být umístěn na expektační pokoj. Muž byl proto převezen za asistence strážníků a hlídky policie k vystřízlivění do cely předběžného zadržení.  

„Šestadvacetiletý muž je nyní za své protiprávní jednání podezřelý z přestupku proti občanskému soužití,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)


banbad