Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Policie pátrá po pohřešovaných Filipínkách z Ledců u Kladna

Pátek, 12. Říjen 2018 17:45

Policie vyhlásila pátrání po čtyřech Filipínkách, které žily v Ledcích u Kladna a pracovaly v Hostivici. Ženy jsou nezvěstné již od pondělí. V případě, že byste je zahlédli, kontaktujte policii.  

Policie pátrá po pohřešovaných Filipínkách z Ledců u Kladna (Foto: PČR)

Pohřešování čtyř Filipínek oznámil na policii ve Stochově koordinátor pracovní agentury, která jim zajišťovala práci ve velkoskladě u Hostivice. Tam byly zaměstnány na pracovní vízum.

Ženy byly ubytovány v prostorách penzionu Hrádek čp. 157 v obci Ledce u Kladna. V těchto prostorách byly naposledy spatřeny 21. září okolo 16.00 hodin. Bez udání důvodů z penzionu odešly neznámo kam a do zaměstnání rovněž přestaly docházet. Od té doby o sobě žádná z pohřešovaných nepodala zprávu a místo jejich současného pobytu je neznámé.

„Pohřešování oznámil koordinátor pracovní agentury, a to proto, že pohřešované dívky jsou velice naivní a důvěřivé a on má obavu o jejich život. Také se obává, aby se nestaly obětí trestného činu,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Čtěte také:

Poznáte-li osoby na fotografiích, kontaktujte policii

Popis oblečení, které měly ženy na sobě, nebyl zjištěn. Všechny jsou střední postavy, vysoké přibližně 150 centimetrů. Mají černé oči a černé vlasy.

Veškeré poznatky k pohřešovaným osobám sdělte na linku 158.

Glenn BOQUIA,              

nar. 01. 03. 1989

Jennifer CULTIVO,         

nar. 01. 06. 1983

Genalyn RAMIREZ,        

nar. 10. 01. 1993

Dhalia TINTAC,                

nar. 25. 09. 1991

Autor: (red)


banbad