Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

FOTO: Ve Slaném havarovali policisté při automobilové honičce

Čtvrtek, 11. Říjen 2018 16:12

Scénu jako z akčního filmu zažili dnes obyvatelé Slaného. Při automobilové honičce tam v ulici Dukelských hrdinů havarovali ve vysoké rychlosti policisté. Ti pronásledovali jim známého recidivistu.

Foto: Jitka Krňanská – KL

Osmatřicetiletý recidivista, který má za sebou bohatou trestnou minulost, ohrožoval v jedné obci na Slánsku svoji rodinu. Ta na něj zavolala policisty, aby si s ním poradili. Ovšem když na místo hlídka přijela, dal se muž na útěk. Skočil do svého automobilu, sešlápl plynový pedál naplno a začal ujíždět směrem ke Slanému. Policisté na nic nečekali a jali se ho pronásledovat.

Když se automobilová honička dostala až do Slaného, málem došlo k tragédii. Zatím z nezjištěných příčin tam hlídka v ulici Dukelských Hrdinů havarovala do betonového sloupu. Pronásledovaný muž využil šance a od nehody ujel. Nedostal se však daleko. I on sám zanedlouho nezvládl řízení a vyboural se. Po nehodě vzal nohy na ramena a od karambolu utekl.

„Pachatele nakonec dopadla stochovská policejní hlídka v lesíku nad zahrádkářskou kolonií u kaple Božího hrobu,“ řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Čtěte také:

V Kladně zapomněl senior batoh v nákupním vozíku, policii oznámil škodu 47 tisíc

Ke zraněným policistům se vyjádřila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Ta řekla, že muži utrpěli zranění v oblasti zad. Po nezbytném ošetření na místě nehody byl jeden odvezen do motolské nemocnice a druhý do Střešovic.


Autor: (red)


banbad