Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Policisté v Kladně zastavili řidiče bez papírů a s propadlým techničákem. Vjel do zákazu

Úterý, 9. Říjen 2018 07:50

V neděli 7. října dopoledne zastavili policisté v Kročehlavech osobní volkswagen, za jehož volantem seděl šestadvacetiletý muž. Přestože rozhodně nebylo v jeho zájmu potkat hlídku, vpadl jí přímo do rány. Vjel totiž do zákazu.

Ilustrační foto: KL

Policisté řidiče zastavili ve Fügnerově ulici, když nerespektoval zákaz vjezdu všech vozidel. Když muže vyzvali, aby předložil doklady potřebné pro řízení vozidla, vymlouval se, že řidičský průkaz zapomněl doma. Lustrace záhy prokázala, že má platný zákaz řízení motorových vozidel do července roku 2019. Ukázalo se také, že jeho vůz od letošního září nemá platnou technickou kontrolu. Výzvu k provedení dechové zkoušky neuposlechl.

„Policisté řidiče podezřelého z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí zadrželi a eskortovali na obvodní oddělení Kladno k provedení procesních úkonů,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Čtěte také:

Zloděj si v Žižicích zřídil benzínku, z odstavených strojů odsál 460 litrů nafty

 Téhož dne zastavili policisté ještě jednoho hříšníka, tentokrát v Dubí. Ani on při sobě neměl řidičský průkaz. Za volantem totiž nesmí sedět od letošního června.

Autor: (jk)


banbad