Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

V Kladně byla vykradena základní škola v Norské ulici

Neděle, 7. Říjen 2018 10:21

Jak je vidět, zloději se neštítí ničeho. Klidně okradou mladý pár, seniory a teď už i děti. Řádění nezvaného hosta odnesla jedna z kladenských základek. Škoda jde do statisíců.

V Kladně byla vykradena základní škola v Norské ulici (Foto: KL)

Případem se v současné době zabývají kročehlavští policisté. Ten jim škola nahlásila ve středu 3. října. Policisté po pachateli pátrají a prošetřují ho jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním.

„Dosud neznámý pachatel za užití násilí vnikl do budovy Základní a Mateřské školy v Kladně v Norské ulici, a to v době od 14.30 hodin 2. října do 6.00 hodin následujícího dne. Pachatel při vloupání značně poškodil vchodové dveře do budovy školy, mříže a poté znehodnotil další zařízení při násilném vstupu do prostor kabinetu a bazénu. Dále poškodil dva automaty, z nichž odcizil mincovnici s dosud nezjištěnou finanční hotovostí. Z dalších prostor školy odcizil příruční trezor, ve kterém se nacházely drobné mince,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Tímto protiprávním jednáním způsobil pachatel škodu, která byla předběžně vyčíslena na celkovou částku 135 500 korun, z čehož škoda poškozením činila přes 130 tisíc,“ dodala mluvčí Šteinerová.

Čtěte také:

Alimenty: V Kladně dluží muž pomalu 90 tisíc, žena ze Slaného 60 tisíc

Policie vyzývá veřejnost, pokud někdo z občanů spatřil pohyb podezřelé osoby v inkriminovanou dobu poblíž budovy této školy v Norské ulici v Kladně, aby poskytl informace na policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158 a dopomohl svým svědectvím k dopadení pachatele.

Autor: (red)


banbad