Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Listonošku v Kročehlavech přepadl zloděj, pomozte policii v pátrání

Pátek, 5. Říjen 2018 17:04

Ve čtvrtek 4. října přepadl zloděj poštovní doručovatelku rovnou u schránek v bytovém domě poblíž kročehlavské tržnice. Sebral jí tašku s listovními zásilkami a finanční hotovostí a utekl neznámo kam. Přivolané policejní hlídky už ho v okolí nezahlédly.

Ilustrační foto: KL

Listonoška zloděje popsala jako přibližně třicetiletého muže štíhlé postavy a tmavší pleti. Oblečen byl celý v černém včetně kšiltovky, která mu částečně zakrývala obličej. Z místa přepadení pak utíkal s poštovní taškou černé barvy.

„Policisté vyzývají občany, kteří ve čtvrtek 4. října v době od 8:45 do 9 hodin spatřili v ulici U Výtopny výše popsaného muže s černou taškou, aby poskytli informace o jeho pohybu na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu,“ vzkázala prostřednictvím Kladenských listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Čtěte také:

V centru Kladna se vandal vyřádil na výloze řeznictví

„Krom pachatele pátrají policisté také po odcizené poštovní tašce s listovními zásilkami, kterou mohl zloděj odhodit. Vyšetřovatelé proto vyzývají občany, kteří by brašnu našli nebo si uvědomili, že ji někde zahlédli pohozenou, aby podali informace na policejní služebnu nebo na linku 158,“ dodala Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad