Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

U Bratronic mladík nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku, poblíž Bělče se převrátil kamion

Pátek, 5. Říjen 2018 07:30

Ve středu 3. října vyjížděli dopravní policisté na Kladensku ke dvěma nehodám. U Bratronic vyletěl mladík mimo vozovku, trefil patník a převrátil auto na střechu. Nedaleko Bělče vyjel při vyhýbání kamion na nezpevněnou krajnici, která se s ním utrhla. Nikdo se naštěstí nezranil.

U Bratronic mladík nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku (Foto: PČR)

Po deváté večerní uháněl devatenáctiletý mladík v osobním golfu směrem na Horní Bezděkov. Do pravotočivé zatáčky však zřejmě najel příliš rychle a ztratil kontrolu nad řízením. Vyjel do protisměru a na levou krajnici, kde se střetl s patníkem. Vozidlo skončilo v příkopu převrácené na střeše.

Jako zázrakem vyvázli řidič i jeho osmnáctiletá spolujezdkyně bez zranění. Alkohol u mladíka na místě vyloučila dechová zkouška. Škoda na zmuchlaném vozidle se vyšplhala na 200 tisícovek.

Poblíž Bělče se převrátil kamion (Foto: PČR)

Téhož dne v ranních hodinách vyjížděli policisté k nehodě kamionu poblíž Bělče. Řidič se v mírně pravotočivé zatáčce vyhýbal protijedoucímu nákladnímu vozidlu a vyjel se svou soupravou na nezpevněnou krajnici. Ta se utrhla a kamion skončil převrácený na pravém boku. Z návěsu se vysypal přepravovaný náklad.

Čtěte také:

Zloděj zmařil stavbu plotu. Ocelové sloupky vytahal z nezatvrdlého betonu

I tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Dechová zkouška u řidiče vyšla negativně. Škoda na tahači činí půl milionu, na návěsu 100 tisícovek. 

Autor: (jk)


banbad