Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Naletěla jsem podvodníkovi, oznámila policistům důvěřivá žena z Kladna

Středa, 3. Říjen 2018 07:00

Bezmála třicet tisícovek půjčila od července do srpna důvěřivá žena muži z Ústeckého kraje. Ten si za její peníze udělal prima prázdniny. Půjčku nesplatil a paní z Kladna zbyly jen oči pro pláč.

Naletěla jsem podvodníkovi, oznámila kladenským policistům důvěřivá žena (Ilustrační foto: KL)

Poškozená se s mužem domluvila na tom, že jí finance vrátí nejpozději do sedmadvacátého září. Ovšem podvodník splacení dluhu stále odkládal. Ženě tak nezbylo nic jiného, než se obrátit na kladenské policisty. Ti se případem okamžitě začali zabývat.

„Muž si v průběhu letošního roku od července do srpna od ženy postupně sedmkrát půjčil finanční hotovost v různých částkách a za jiným účelem. Jednalo se například o půjčku na opravu vozidla, na výkon u lékaře, na cestu do místa bydliště nebo na občerstvení. Poškozená během dvou měsíců zapůjčila v sedmi případech celkovou částku 28 200 korun, kterou jí měl dlužník vrátit zpět v domluveném termínu, což neučinil a splátku neustále odkládá,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Čtěte také:

Za pár dní začíná v kladenském kulturáku Veletrh celoživotního vzdělávání

Policisté případ v současné době prošetřují jako trestný čin podvod a podezírají z něj sedmačtyřicetiletého muže z Ústeckého kraje.

Autor: (red)


banbad