HORKÝŽE SLÍŽE Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • J.A.R

Za pár dní začíná v kladenském kulturáku Veletrh celoživotního vzdělávání

Úterý, 2. Říjen 2018 08:00

V době od devátého do desátého října, což připadá na úterý a středu, se v kladenském Domě kultury uskuteční již jedenadvacátý ročník Veletrhu celoživotního vzdělávání. Ten je určen nejen žákům základních škol, kteří se chystají k dalšímu studiu a rozhodují se, kterou školu zvolit, ale i školám, pro které je veletrh skvělou možností propagace.

Ilustrační foto: KL

Na veletrhu celoživotního vzdělávání získají potřebné informace i studenti středních škol, jelikož se zde budou prezentovat i vyšší odborné školy. Zajímavé a poutavé stánky patří tradičně také učilištím, která lákají žáky na tolik potřebné studium řemesel.

„Snažíme se o to, aby každý další ročník byl něčím zajímavější a lepší. Pro vystavovatele jsme i letos zajistili větší množství studentů základních škol z celého okresu, které svozovými autobusy dopravíme do Domu kultury. Návštěvníci jistě ocení celkovou připravenost, čistotu a změny v podobě údržby a rekonstrukce částí celého kulturáku,“ uvedl pro Listy manager Domu kultury Michal Muláček.

Děti si budou svoji budoucí školu vybírat z třiapadesáti přihlášených vystavovatelů, kteří své stánky rozprostřou v Malém i Velkém sále. I letos je pro návštěvníky připravena doprava zdarma, stejně tak i vstup po oba dva dny veletrhu.

„Každá z 53 přihlášených škol bude mít na místě zástupce z řad studentů a lektorů. Ti s radostí odpovědí na veškeré dotazy spojené se studiem. Samozřejmostí pro letošní veletrh bude i rozdávání propagačních materiálů jednotlivých škol,“ doplnil Michal Muláček.

Autor: (red)


banbad