Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

V Kladně vykradl zloděj rodinný dům za bílého dne

Pondělí, 1. Říjen 2018 07:30

Drzost zlodějů nezná mezí. Jsou vynalézaví a pro svoji kořist mnohdy riskují cokoliv. Je jim jedno, jestli je den nebo noc. Nezastaví se před ničím. K jednomu takovému vloupání došlo v Kladně-Dubí.

Ilustrační foto: KL

Ve středu 26. září došlo v Kladně-Dubí v ulici Nad Potokem mezi sedmou až osmnáctou hodinou k vloupání do rodinného domu. Pachatel využil volně přístupného žebříku, pomocí kterého se dostal do patra, kde rozbil okno a vnikl do nemovitosti. Z té následně odcizil elektroniku, šperky, oblečení a finanční hotovost, čímž majitelům způsobil škodu 45.600 korun.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – venkov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ policisté prošetřují jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody. V případě dopadení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor: (red)


banbad