Teplárna Kladno Teplárna Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno Jaroš
  • SAMK
  • Divadlo Kladno
  • Labyrint Kladno

Za měsíc nás čeká Noc Válečníků 15, uvidíte na ni Girl Power – Biggers Better

Úterý, 18. září 2018 07:50

Neuplynulo ještě ani půl roku a je tady další Noc Válečníků, která má pořadové číslo 15. Divákům nabídne ochutnávku něčeho, co tu ještě nebylo, jako obvykle za mezinárodní účasti.

Za měsíc nás čeká Noc Válečníků 15, uvidíte na ni Girl Power – Biggers Better (Ilustrační foto: Kateřina Peterková)

Hlavní organizátor gladiátorských zápasů mezi šestnácti provazy Pavel Hakim Majer slibuje, že právě na této Noci Válečníků si přijdou diváci opravdu na své. A to hlavně mužská část publika. Bývalý mistr světa v thajském boxu totiž dokázal do Kladna dostat Girl Power – Biggers Better. Bojovat se bude ve stylu K1.

„Girl Power – Biggers Better míří poprvé do České republiky. Na Noci Válečníků 15 proběhne sedmé kolo této prestižní dívčí pyramidy. Dvě Češky a šest bojovnic z různých koutů světa svedou boj o pás Girl Power WKN a postup do dalšího kola. Barvy České republiky nastoupí hájit Tereza Dvořáková z Hakim gymu Kladno a Zara Apaková z Mudroch team Praha. Dále se můžete těšit na boj o národní titul WKN ve váze -91 kg mezi dvěma Čechy, jejichž jména již brzy představíme. Zajímavý bude i boj o mezinárodní titul v boxu, kde za naši republiku nastoupí kladenský Karel Hořejšek,“ uvedl pro Listy Pavel Hakim Majer.  

Pro dokreslení celkové atmosféry večera se mohou vyznavači tvrdých bojových sportů těšit na příběhová videa. Jelikož má Kladno výborné skupiny v aerobiku, o doprovodný program se postará jedna z nich. Celý galavečer bude již tradičně obohacen o ohnivé a laserové efekty. Na bojové show nebude chybět ani muzika, zazpívat přijede skupina Holki. 

Autor: (red)


banbad