Central Tři sestry XINDL X Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO podzimní koncerty
  • SBF
  • SAMK
  • Nohavica

Muž v Kyšicích opakovaně napadal svého spolubydlícího, policisté ho vykázali z domu

Středa, 22. Srpen 2018 08:00

V pondělí 20. srpna odpoledně vyjížděli policisté do Kyšic k případu napadení. Pětačtyřicetiletý muž pod vlivem alkoholu si pěstmi vylil zlost na svém starším spolubydlícím, který byl také pod parou. Podobné scény se v domě údajně odehrávají už od června. Napadený muž však s oznámením na policii dosud otálel.

Ilustrační foto: KL

Policisté okolo sedmnácté hodiny na místě našli dva muže pod vlivem alkoholu. Mladší z nich napadl staršího při hádce o finanční situaci. Šetřením vyšlo najevo, že se fyzické útoky opakují už od letošního června. V předchozích dnech způsobil agresor poškozenému muži popáleninu na noze, ve vzteku mu také poškodil monitor počítače a zástěnu sprchového koutu. Napadený muž však žádný z předchozích incidentů a fyzických útoků neoznámil.

„Vzhledem k předešlým opakovaným útokům byl agresor dne 20. srpna 2018 v podvečerních hodinách vykázán ze společného obydlí dle §44 zákona č. 273/2008Sb. Muž je za své protiprávní jednání podezřelý z trestných činů nebezpečné vyhrožování a úmyslné ublížení na zdraví,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad