Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

V Kladně srazil vlak chodce, o chvíli později skončil jiný muž pod koly automobilu

Pátek, 10. Srpen 2018 17:35

Ve čtvrtek 9. srpna vyjížděli policisté během hodiny hned ke dvěma nehodám, které se odehrály poblíž zimního stadionu. Kolem desáté večerní tam vlak srazil muže, přibližně o hodinu později se nedaleko od trati střetl chodec s automobilem. Oba utrpěli těžká zranění.

V Kladně srazil vlak chodce, o chvíli později skončil jiný muž pod koly automobilu (Ilustrační foto: KL)

Když policisté okolo desáté hodiny večer dorazili k vlakovému přejezdu u kladenského zimního stadionu, zahlédli opodál ležícího muže, nad kterým se skláněla žena. Do příjezdu záchranky zahájila hlídka masáž srdce, ve které později pokračovala posádka sanitky. Muž byl s těžkými zraněními převezen do jedné z pražských nemocnic.

Zda v incidentu sehrál roli alkohol, není jasné. Vzhledem ke zdravotnímu stavu sraženého muže nebylo možné provést dechovou zkoušku. Ve vlaku cestovalo okolo dvaceti osob, z nichž nikdo neutrpěl žádná zranění.

„Strojvedoucí byl vyzván k dechové zkoušce, která byla negativní a alkohol byl vyloučen. Případ je nadále v šetření,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Jen o desítky minut později vyjížděli policisté a záchranáři do podobných končin podruhé. Tentokrát do ulice Ke Stadionu, kde automobil srazil muže přecházejícího mimo značení. Ani zde nebylo možné chodce podrobit dechové zkoušce. S těžkými zraněními ho do nemocnice transportoval vrtulník. 

„Co bylo příčinou této dopravní nehody je nadále předmětem šetření. Řidič neutrpěl žádné zranění a byl policisty vyzván k dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem,“ informovala Listy Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad