Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Stadion Františka Kloze v rukou města!

Pátek, 10. Srpen 2018 07:20

Valná hromada SK Kladno schválila převod Stadionu Františka Kloze na město. Jak známo, v polovině června Magistrát města Kladna nabídl občanskému sdružení SK Kladno převod stadionu za cenu 35 200 000 korun. Rozhodnutí tak nabylo právní moci.

Předseda představenstva SK Kladno Josef Drahota předložil členům občanského sdružení návrh, aby nabídka byla akceptována. Ze čtyřiceti dvou členů bylo i vinou dovolených a pracovního zaneprázdnění přítomno dvacet šest členů, což byl potřebný nadpoloviční počet. Většina členů se k návrhu připojila.

„Musím upřímně říci, že jsem původně čekal vyšší částku. Tím to samozřejmě nekončí. Dále se budeme bavit o pronájmu a dalších záležitostech,“ konstatuje Josef Drahota, který dlouho držel nejslavnější kladenský klub finančně nad vodou.

„Zároveň jsem oficiálně oznámil, že ve funkci předsedy definitivně končím. Byl bych rád, kdyby do výboru přišli noví lidé s upřímným vztahem k SK. Jak budou s magistrátem definitivně vyjasněny záležitosti kolem převodu stadionu, uspořádáme druhou valnou hromadu, která se bude zabývat personálními věcmi. Pokud vše půjde bez problémů, mohla by se uskutečnit začátkem nebo nejpozději v polovině září.“

Autor: (rc) 


banbad