Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Tip na výlet: Muzeum čokolády Choco-Story

Úterý, 7. Srpen 2018 07:40

Prázdniny jsou v plném proudu, proto by se vám mohl hodit tip na dobrý výlet. Vezměte partnera, děti, rodiče nebo kamarády a zajeďte se podívat na místa, která jsou v našem okolí. Kladenské listy vám budou letos o prázdniny pravidelně přinášet různé tipy na výlety. Tím dnešním je Muzeum čokolády v Praze.

Foto: Muzeum čokolády Choco-Story

Podobně jako Karlík ze slavného filmu se i vy můžete ponořit do vzrušujícího světa čokolády. Stačí, když si uděláte výlet do Celetné ulice v Praze. Sídlí tam Muzeum čokolády Choco-Story, kde se seznámíte s bohatou historií oblíbené pochoutky. Uvidíte skutečný kakaovník a dozvíte se více o jeho pěstování. V dílně pak odhalíte tajemství vzniku hedvábné čokolády a seznámíte se s procesem výroby pravých belgických pralinek. Ochutnávka patří k vrcholu nezvyklé prohlídky.

Chcete-li využít možnosti muzea na maximum, přikupte si ke vstupence workshop s výrobou vlastní čokolády. Otevřeno je každý den. Tak dobrou chuť!

Máte i vy tip na dobrý výlet na Kladensku, Slánsku a v nejbližším okolí? Podělte se o něj! Napište nám na emailovou adresu redakce@kladenskelisty.cz.

Autor: (jk)


banbad