Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Pod kladenskou vysokou sítí začala příprava

Úterý, 7. Srpen 2018 08:00

Včera dopoledne se poprvé sešli hráči Kladno volejbal cz, aby se důkladně připravili na nadcházejí náročnou sezónu, ve které je čekají bitvy opět na třech frontách: v evropském CEV Cupu, Uniqa extralize a Českém poháru. Mezi hráči se poprvé objevily dvě nové tváře, Filip Habr a Polák Bartosz Cedzynski.

Pod kladenskou vysokou sítí začala příprava (Ilustrační foto: KL)

Již v závěru minulého týdne absolvovali volejbalisté fyzické testy, které měl na starosti kondiční trenér Daniel Červenka. Ten ostatně bude mít hlavní slovo i teď v srpnu, kdy širší kádr včetně juniorů, ale bez pětice hráčů áčka, kteří nastoupí z různých důvodů až v průběhu či na konci srpna, čeká velice náročná fyzická příprava. Kondice se bude nabírat hlavně v hale BIOS, na programu jsou i výběhy, případně plavecké tréninky. „Univerzál José Fabian Martínez by se mohl objevit v Kladně koncem tohoto týdne. Věřím, že Miloš Venič se po vyřízení sportovních víz připojí k družstvu v průběhu příštího týdne a trio reprezentantů Milan Moník, Vladimír Sobotka a Adam Zajíček, který nakonec v týmu zůstává, by mělo nastoupit koncem měsíce,“ objasňuje kouč Milan Fortuník situaci kolem borců, které zatím nemá k dispozici.

S herní přípravou se počítá až na září. Hned první víkend čeká Kladeňáky turnaj v Příbrami, o sedm dnů později se zúčastní tradičního klání v Hradci Králové. Ve dnech 14. a 15. září je opět na programu turnaj O pohár primátora Kladna. Vedle domácích se zúčastní týmy VK Karlovarsko, Volejbalový klub Příbram a druholigový francouzský celek Nancy. Generálkou bude potom zájezd do Belgie a Francie ve dnech 18. až 23. září, kdy nastoupí hned proti šesti soupeřům, například účastníkům 1. belgické ligy Guibertinu a Lenniku, celku nejvyšší švýcarské soutěže Ženevě, druholigovému týmu Bucholtu z prestižní německé soutěže a také si zopakuje duel s Nancy.

Týden po návratu čeká Fortuníkovy svěřence v sobotu 29. září na domácí půdě již první mistrovský zápas proti Jihostroji České Budějovice.

Autor: (rc)


banbad