Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Neoblíbené Litoměřice zase vyzrály na kladenské hráče

Čtvrtek, 2. Srpen 2018 21:09

Kladenským Rytířům první venkovní výjezd nevyšel. V zápase dvou týmů Chance ligy prohráli na ledě Stadionu Litoměřice, kde se jim příliš nedaří ani v mistrovských utkáních. Tentokrát padli poměrem 1:2. 

Neoblíbené Litoměřice zase vyzrály na kladenské hráče (Ilustrační foto: Josef Poláček – Rytíři Kladno)

Stadion Litoměřice –  Rytíři Kladno      2 : 1    (0:0, 2:0, 0:1)

V kladenské sestavě se objevili další aspiranti na základní sestavu, nastoupilo třeba hned trio bratří Bláhů – Štěpán, Martin a Ondřej. Podobně jako v úterý proti Kokšetau začali Rytíři stejně aktivně i v Litoměřicích. Jelínek jel sám na brankáře Krále, ale ten ukázal svoje zkušenosti a pokus kladenského útočníka kryl. Následně hráli hosté přesilovku, dvacet vteřin měli dokonce výhodu dvou hráčů na ledě, ale defenzíva Stadionu v čele s Králem nedovolila hostujícím mladíkům proměnit příležitosti v gólové zakončení.  Severočeští Kališníci naopak moc šancí k vyniknutí nadějného Stahla v kladenské kleci nedali. Jelínek měl hned po přestávce další slibnou šanci, ale pak začali „úřadovat“ domácí. Tlačil a Korkiakoski nechali ještě vyniknout Stahla, ale při vyloučení Zicha dostal křížnou nahrávku exkladenský Kloz a rozjásal přítomné diváky. O necelé tři minuty později se radovali podruhé. Příležitost Kadlece kladenský talent ještě zlikvidoval, ale na dorážku Korkiakoskiho již nestačil. Středočeši měli další dvojnásobnou početní výhodu, tentokrát patnáctivteřinovou, ale opět se branková příležitost nenarodila. Hajný mohl na začátku třetí části zdramatizovat zápas, ale chybělo mu štěstí. Stadion mohl navýšit náskok v sedmdesátivteřinové dvojnásobné výhodě, ale nesehrál ji dobře. Rytíři se zásluhou střely Strnada pod horní tyč dostali pět minut před koncem znovu do zápasu. Ale na vyrovnávací branku nedosáhli.


„Stejně jako proti Kokšetau jsme sehráli velmi dobrou první třetinu, ale nedali jsme góly. V dalším průběhu Stadion přidal, velmi dobře bruslil a vstřelil dvě branky. Naši hráči se snažili, ale do dalších brankových příležitostí jsme se již nedostávali. Přesto již nám první dvě střetnutí naznačila, s kterými hráči můžeme počítat,“ konstatuje kouč Jindřich Lidický.


Branky:  29. Kloz, 32. Korkiakoski- 55. Strnad. Rozhodčí: Luczków, Vyštejn – Votrubec, Ševic. Diváci: 510.

Kladno:  Stahl – Volráb, Svedlund, Zajíc, Zich, Zelingr, Kehar – Vildumetz, Filip, Strnad – Š. Bláha, Zikmund, Hajný – Schildhabel, Patyk, Jelínek – O. Bláha, Kubík, M. Bláha.

Autor: (rc)


banbad