Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Zloděj nakradl v Peklově tři sta kilo telefonů

Středa, 1. Srpen 2018 09:30

To, že se telefony dají krást na kila, zřejmě věděl zloděj, který se vloupal koncem uplynulého týdne do kanceláře firmy v obci Peklov nedaleko Hřebče. Že společnost navštívil nezvaný host, zjistili její pracovníci v pondělí. Pachatel nebyl žádný troškař a pořádně se napakoval.

Ilustrační foto: KL

Zloděj si odnesl nejen 300 kilogramů vyřazených telefonů, ale také 500 kilogramů měděných drátů, 30 kilogramů počítačových pamětí RAM a návdavkem i peníze.

„Celkem byla škoda odcizením vyčíslena na 99 tisíc korun. Poškozením způsobil pachatel škodu necelých pět tisíc. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let,“ sdělila kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Unhošť, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 574. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor: (red)


banbad