Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Bláznivá noc ve Slaném: Muž měl strach o přítelkyni, potom se role otočily

Pátek, 27. Červenec 2018 08:25

V jedné ze slánských domácností bylo v rozmezí několika hodin velmi rušno. Po hádce s přítelem ji nejprve opustila žena, po které začali policisté pátrat, jelikož se partner obával o její život. Když se bez zranění vrátila domů, strhla se další hádka, po které se z domova vytratil pro změnu muž.

Bláznivá noc ve Slaném: Muž měl strach o přítelkyni, potom se role otočily (Ilustrační foto: KL)

Zatímco žena se přibližně dvě hodiny po vyhlášení pátrání v pořádku vrátila domů, její přítel nadělal policistům větší starosti. Hádka, která se strhla, jakmile žena překročila domovní práh, jejího partnera rozrušila natolik, že dopsal dopis na rozloučenou, vyskočil z okna přízemního bytu a utíkal směrem ke Slánské hoře.

Tentokrát prosila policii o pomoc žena. Na její výzvu vyjely okolo druhé hodiny ráno do ulic hlídky. Nasazen byl i služební pes a vrtulník. Po páté hodině se muž vrátil domů jen s několika odřeninami. Když se dostavili policisté a vyzvali muže k podání vysvětlení, začal být agresivní.

„Muž nespolupracoval a vzhledem k tomu, že byl agresivní a snažil se o útěk, použili policisté ke zpacifikování služební pouta. Následně byl převezen k lékařskému vyšetření do slánské nemocnice, odkud byl poté proveden transport do jedné z psychiatrických léčeben,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)


banbad