Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Fotbalové naděje na Stadionu Františka Kloze

Čtvrtek, 26. Červenec 2018 08:00

Tento víkend čeká kladenskou sportovní veřejnost jedna zajímavá akce. Pod patronací primátora Milana Volfa se uskuteční již 3. ročník mezinárodního fotbalového turnaje Kladenský pohár U 15, který pořádá SK Kladno. V kvalitně obsazeném klání se objeví patnáctileté naděje nejen z klubů České republiky, ale i z Německa a Slovenska.

Foto: SK Kladno

Osm družstev je rozděleno do dvou skupin. Ve skupině A startuje výběr SK Kladno, který poprvé povede coby trenér Jan Procházka, dále loňský vítěz, slovenský AS Trenčín, Sparta Praha a Chemnitzer FC zastupující německý fotbal. Ve skupině B hrají Dukla Praha, Bohemians Praha 1905, Baník Ostrava a Zbrojovka Brno. Vítěz nultého a prvního ročníku Slavia Praha se tentokráte nezúčastní.

Turnaj bude rozehrán na dvou hřištích. V sobotu 28. září od 9 hodin se na hlavním hřišti Stadionu Františka Kloze utká domácí celek s Chemnitzer FC. Na druhém začíná ve stejný čas zápas AS Trenčín – Sparta Praha. Poslední sobotní utkání jsou na pořadu od 15:30 hodin. Druhý den, v neděli 29. července jsou rovněž od 9 hodin na programu vyřazovací boje, které vyvrcholí finálovými zápasy. Utkání o 3. místo se hraje od 15:15 a následné finále od 16:15.

V předvečer turnaje, v pátek 27. července se na stadionu Františka Kloze uskuteční generálka fotbalistů SK Kladno před nadcházejícím MOL Cupem a divizními mistrovskými zápasy. Od 18 hodin nastoupí proti účastníkovi ČFL, týmu FC Králův Dvůr.

Autor: (rc)


banbad