Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Problém, kam s mazlíčky během dovolené, má v Kladně řešení

Čtvrtek, 19. Červenec 2018 07:40

Prázdniny jsou v plném proudu, jezdíme na výlety a dovolené. S letními radovánkami se ale pojí i nemalá starost. Jak vyřešit péči o čtyřnohé členy domácností v době naší nepřítomnosti. Ne vždy je možné vzít si do hotelu psa nebo kočku. Naštěstí je tu velmi snadné a dostupné řešení, o kterém jste možná ještě nevěděli.

Problém, kam s mazlíčky během dovolené, má v Kladně řešení (Ilustrační foto: MP Kladno)

Firma Venčení psů Kladno s.r.o. nabízí kompletní servis v době, kdy se o své čtyřnohé kamarády z jakýchkoliv důvodů nemůžete postarat sami. Ty můžou být různé, ať už je to vaše nepřítomnost nebo aktuální zdravotní stav, který vám nedovoluje vašeho psa venčit.

Kladenská firma poskytuje nejen venčení psů, ale postará se o jakékoliv domácí zvíře. Zajistí pravidelné procházky, krmení, mazlení i společnost. Profesionální, ale zároveň lidský přístup „venčitelů“ oceníte jistě nejen v době letních dovolených. Jejich služby můžete využít, kdykoliv budete potřebovat, ať už jednorázově či dlouhodobě.

Délku venčení si určíte sami v rozsahu od 15 do 90 minut. S vaším pejskem půjde „náhradní páníček“ na procházku tam, kde to zvíře dobře zná, takže nebude ve stresu z neznámého prostředí. Rozhodně se neváhejte na kladenskou společnost obrátit, jejich pomoc vám nejen ulehčí starosti, ale udělá i radost. Firma působí v Kladně a okolí. Její dosah je i v Praze-západ.

Venčení psů Kladno s.r.o. aktuálně hledá posily do svého týmu! Pokud sháníte brigádu a máte rádi zvířata, kontaktujte jednatelku společnosti Martinu Frouzovou na telefonním čísle: 736 165 924.

Více se dozvíte na internetové adrese: www.vencenipsukladno.cz

Autor: Kateřina Horčičková


banbad