Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Návrat ztraceného syna. Antonín Holub se vrací do Kladna!

Čtvrtek, 12. Červenec 2018 08:00

V pěkném prostředí, na krásném pažitu v Srbech začala příprava hráčů fotbalového SK Kladno na nastávající sezónu. Trenér Jan Pejša měl velkou radost jednak z nové posily, tou je navrátilec Antonín Holub, který přichází ze Slovanu Velvary, ale i z konečně prázdné marodky! 

Antonín Holub se vrací do Kladna (Foto: fcslovanvelvary.cz)

Na prvním tréninku již chyběli Radovan Kroutil, který zamířil do SK Slaný, Jiří Veselý posiluje Baník Libušín a Jan Štoncner se po čtvrt roce opět vrací za zaměstnáním do Francie. Zaječí úmysly má i mladý Jaroslav Kafka, který je na roztrhání. O jeho služby totiž projevila zájem Viktoria Žižkov a v posledních dnech i nováček ČFL Slovan Velvary. Naopak vedle čtveřice dorostenců Kubů, Kalouska, Mráčka a Sekaniny vyběhli i dlouhodobí marodi Jan Procházka, Jan Pechr, Marek Tóth, David Čížek či Aleš Nesládek.

„Samozřejmě víme, kde nás hlavně tlačí bota, v ofenzívě. V jednání je několik variant, musím věřit, že se podaří jednoho, dva hráče přivést,“ doufá kormidelník Jan Pejša. Příprava bude zaměřena hodně na kondici, protože hráči, kteří měli dlouhodobá zranění, musejí dohnat hlavně fyzičku. Tým sehraje čtyři přípravná utkání, dvě s mužstvy z divize, zbylá s týmy z ČFL. „Myslím si, že je to odpovídající počet zápasů, vrcholem pochopitelně bude předkolo MOL Cupu, které nás čeká 5. srpna v Novém Sedle,“ říká závěrem kladenský kouč, jehož přáním je, aby měl kompletní kádr co nejrychleji k dispozici.

Autor: (rc) 


banbad