Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Podpořte válečný film Čarostřelkyně kladenského režiséra Zdeňka Kováře

Čtvrtek, 5. Červenec 2018 10:00

Kladenský režisér Zdeněk Kovář, který od začátku letošního března natáčí ryze český válečný film, zapojil do svého projektu nové scény. Na ty však v původním rozpočtu nebylo pomýšleno. Chybějící finance nyní shání přes internetový portál Startovač.cz.

Kladenský režisér Zdeněk Kovář (Foto: KL)

Nejenom Kladeňáci, ale i lidé z celých Čech mají nyní možnost podílet se finančně na jedinečném projektu, který není ničím ani nikým dotován. Filmový štáb okolo Kováře shání na natáčení finance ze svých zdrojů.

Jedním z nápadů, který se dostal na svět, je nechat film finančně podpořit od široké veřejnosti. Ta má nyní možnost si za zaslané peníze ve filmu zahrát i být uvedena v titulcích. 

Zde si vyberte, jak film podpořit:

Za 100 korun se stanete fanouškem a budete uvedeni v závěrečných titulcích

Za 150 korun obdržíte plakát k filmu ve formátu A1

Za 200 korun se zúčastníte přednášky o celém projektu od jeho vzniku. Následovat bude promítání filmu o filmu a nepovedených záběrů. Budete moci klást otázky tvůrcům filmu a závěrem obdržíte plakát filmu ve velikosti A3

Za 250 korun dostanete barevný plakát filmu o velikosti A1 s podpisem hlavních postav

Za 500 korun na vás čeká zdarma vstup na premiéru do kina Hutník v Kladně

Za 1.000 korun se můžete těšit na V.I.P. vstup na premiéru filmu do kina Hutník v Kladně, možnost setkat se s herci, welcome drink, focení, autogramiádu a večírek

Za 2.000 korun si zahrajete jako kompars ve filmu. Volný V.I.P. vstup na premiéru do kina Hutník v Kladně je samozřejmostí

Za 5.000 korun se stanete členem štábu a podíváte se do zákulisí filmu. Můžete se také zapojit, pomáhat s přípravami scén a objevit se tak v titulcích filmu jako „runner“ a opět získáváte volný V.I.P. vstup na premiéru.

Za 9.000 korun si střihnete vedlejší roli ve filmu a získáte dva vstupy na V.I.P. premiéru do kina Hutník v Kladně

Za 50.000 korun se stanete partnerem filmu. Vaše logo bude spolu s dalšími partnery v samostatném obraze po skončení filmu. Dále bude vaše logo zveřejněno v podobě partnera na webu filmu. Navíc obdržíte čtyři volné vstupy na premiéru filmu. A pokud se vám bude chtít, zúčastnit se i natáčení.

Za 200.000 korun se z vás stane generální partner filmu. Vaše logo bude jako jediné v samostatném obraze. V každém připravovaném videoblogu k filmu se vaše logo objeví také v samostatném obraze, a to hned na začátku. Filmaři vám logo umístí i na web k filmu. Jako bonus od nich můžete očekávat natočení krátkého spotu vaší společnosti, který bude prezentován před filmem. Obdarují vás šesti volnými V.I.P vstupy na premiéru a zúčastníte se natáčení.

Odkaz na Startovač máte ZDE:

Odkaz na stránky filmu ZDE:

Autor: (red)


banbad