Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Ve Slaném se chystají na revitalizaci náměstí, zapojena je i veřejnost

Středa, 4. Červenec 2018 07:00

Anketa k revitalizaci Masarykova náměstí byla spuštěna a potrvá do 30. září letošního roku. Lidé mohou vyjádřit svůj názor v anonymním dotazníku on-line, případně na předtištěném vzoru, který je možné vložit do jakéhokoliv sběrného boxu umístěného na několika místech ve Slaném.

Ve Slaném se chystají na revitalizaci náměstí, zapojena je i veřejnost (Foto: Veronika Víborčíková – KL)

„Děkujeme všem, kteří se zúčastnili veřejného projednání architektonické studie k revitalizaci Masarykova náměstí a přispěli svým názorem. Ti, kteří se dosud nevyjádřili, mají prostor tak učinit v anonymní anketě, která byla spuštěna a potrvá až do 30. září, kdy bude ukončena. Občané mají možnost nám sdělit jejich názor a vyjádřit se k jednotlivě navrhovaným prvkům,“ uvedla mluvčí slánské radnice Markéta Růtová.

Vyplnit anketu je možné on-line i papírovou formou. Svůj anketní lístek vložíte do sběrného boxu. Ten najdete v přízemí Městského úřadu na Odboru dopravy, v Infocentru Pod Velvarskou branou, knihovně Václava Štecha, plavecké hale VSH, slánské nemocnici, poliklinice a v Domě s pečovatelskou službou Na Sadech.

Odkaz na on-line hlasování je ZDE:

Autor: (red)


banbad