Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Stalo se na Kladensku: Pomsta exmanželky za 150 tisíc a ukradené včely

Úterý, 3. Červenec 2018 07:00

Zatímco dětem začínají prázdniny, policisté nevědí, kam dřív skočit. Krom závažných trestných činů a věčných evergreenů v podobě finančních podvodů vyšetřovatelé řeší i kuriózní případy, jako jsou dva následující.

Pomsta exmanželky za 150 tisíc a ukradené včely (Ilustrační foto: KL)

Žena z Kladna poškrábala exmanželovi auto

Snad více než rozvod muže z Kladna bolí stopadesátitisícová škoda, která mu vznikla na automobilu. Jeho čtyřiačtyřicetiletá exmanželka dala průchod emocím a ostrým předmětem mu poškrábala zaparkovaný vůz značky Land Rover po celém obvodu. V zadní části automobilu dokonce zapojila kreativitu a vyryla do laku hanlivý osobní vzkaz. Za přečin poškození cizí věci jí nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Včely mu neuletěly, někdo mu je ukradl

Včelaři ze Stochova v rozmezí čtyřiadvaceti hodin mezi 25. a 26. červnem ze včelína v Čelechovicích někdo ukradl celkem šedesát rámků. Čtyřicet z nich bylo plně zaplněno medem a na dvaceti žily včely v produktivním věku. Zmizelo také šedesát mezistěn a fotopast s paměťovou kartou. Okradenému muži vznikla škoda za více než 26 tisíc korun. Pachateli, po kterém policisté pátrají, hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Autor. (jk)


banbad