Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Z vozidla stojícího u stavby v Buštěhradu zmizelo vybavení za více než milion

Neděle, 1. Červenec 2018 10:00

V noci z neděle 24. na pondělí 25. června se zatím neznámý zloděj vloupal do služebního vozidla stojícího u rozestavěného kruhového objezdu na okraji Buštěhradu. Z dodávky a přívěsného vozíku zmizelo vybavení za víc než milion korun.

Z vozidla stojícího u stavby v Buštěhradu zmizelo vybavení za více než milion (Ilustrační foto: KL)

Zloděj překonal zámek u zadních dveří dodávky a odnesl si elektrické bourací kladivo, elektrickou úhlovou brusku, motorovou benzinovou pilu, startovací box a dva kufry s příslušenstvím k finišerům asfaltových povrchů. Z přívěsného vozíku zmizel fukar. Majitel vyčíslil škodu na celkem 1.363.000 korun.

„Rádi bychom upozornili, že speciální zařízení, které bylo odcizeno v kufrech, je bez finišerů asfaltových povrchů zcela bezcenné,“ podotkla policejní mluvčí Michaela Nováková.

V případě dopadení hrozí pachateli až pět let za mřížemi. Policisté žádají případné svědky o pomoc při pátrání.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítají policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného vozidla v inkriminovanou dobu podezřelé osoby a vozidla. Kriminalisté také uvítají, kdyby projíždějící řidiči, kteří mají ve svých vozidlech palubní kamery, poskytli záznamy z těchto zařízení vyšetřovateli případu a pomohli tím zmapovat, kdo všechno se okolo vykradeného vozidla pohyboval. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na službu kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Kladno, Havířská ulice 632, nebo kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 427. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Kladenských listů mluvčí Nováková.

Autor: (jk)


banbad