Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

SK Kladno čeká v MOL Cupu TJ vítěz Ústeckého poháru

Sobota, 30. Červen 2018 09:00

V Praze byl konečně rozlosován fotbalový Český pohár, MOL Cup. Fotbalisté SK Kladno se v předkole v neděli 5. srpna střetnou s vítězem krajského Ústeckého poháru a účastníkem I. B třídy, týmem TJ Nové Sedlo. Sokol Hostouň nastoupí na hřišti účastníka Pražského přeboru Dukly Jižní Město.

Foto: KL

SK Kladno tak zajíždí na Žatecko, kde bude soupeřem páté mužstvo I. B třídy skupiny C. Při očekávaném postupu by kladenský celek hrál ve středu 15. srpna v domácím prostředí se Slavií Karlovy Vary, nováčkem ČFL Sokol Hostouň by v případě úspěchu změřil v domácím prostředí síly s dalším účastníkem ČFL, celkem Slavoje Vyšehrad. Slovan Velvary jako nováček třetí nejvyšší soutěže vstoupí do poháru až v 1. kole, kdy se střetne s lepším ze souboje mezi celky Český lev-Union Beroun – SK Benátky nad Jizerou na jeho hřišti.

V divizích došlo po rozlosování dodatečně k přesunům týmů. Do skupiny C byla nakonec zařazena mužstva SK Český Brod, FK Přepeře a TJ Velké Hamry. Kladeňáci se tak po delší době podívají na Karlovarsko, kde je bude čekat sedmý tým loňské divize A Olympie Březová a vítěz Karlovarského kraje FK Ostrov a ze skupiny C přijde třetí tým ročníku 2017/18 FK Zbuzany 1953.

Autor: (rc)


banbad