Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

V rozmezí třech dní policisté na Kladensku zadrželi devět distributorů pervitinu

Pátek, 29. Červen 2018 07:10

Začátkem června proběhla na Kladensku dlouho připravovaná protidrogová akce. Policistům stačily tři dny, aby zadrželi celkem devět osob podezřelých z distribuce návykových látek.

V rozmezí třech dní policisté na Kladensku zadrželi devět distributorů pervitinu (Foto: PČR)

Mezi devítkou zadržených byl jeden organizátor a pět kurýrů, kteří jezdili do Ústeckého kraje. Pervitin dále distribuovali i na Kladensku, kde ho také získávali od trojice zadržených dealerů.

Při domovních prohlídkách policisté našli kompletní vybavení pro výrobu návykových látek i zásoby hotového pervitinu. V jednom z bytů zajistili jízdní kolo, které jeden ze zadržených mužů odcizil v Unhošti.

Všichni podezřelí se u výslechu k trestné činnosti doznali. Tři muži už v minulosti za distribuci drog pykali, jeden nedávno u Okresního soudu v Kladně vyfasoval podmíněný trest.

„Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro podezření ze spáchání pokračujícího zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což podezřelým hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)


banbad