Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Central Kladno Svatební videa
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Fotbalisté SK Kladno se utkají se Sokolem Hostouň 29. září

Úterý, 26. Červen 2018 07:00

Přestože v současné době si všichni fotbaloví příznivci užívají největší svátek, mistrovství světa, neznamená to, že se již nepřemýšlí o příští sezóně. V Praze proběhlo rozlosování mistrovských soutěží Řídící komise FAČR pro Čechy. V osudí byla hned trojice klubů z Kladenska – vedle SK Kladno i Slovan Velvary a Sokol Hostouň.

Fotbalisté SK Kladno se utkají se Sokolem Hostouň 29. září (Ilustrační foto: KL)

SK Kladno se utká v prvním kole ročníku 2018/19 v sobotu 11. srpna v domácím prostředí s FK Neratovice-Byškovice. V divizi B, kde startuje i Sokol Hostouň, je šest nových celků.  První dva týmy z Libereckého kraje, TJ Velké Hamry a FK Přepeře, dále vítěz přeboru Ústeckého kraje, tedy Mostecký fotbalový klub, čtvrtý tým Středočeského kraje Sokol Libiš. sestupující celek z ČFL Polaban Nymburk a z divize C byl přeřazen FK Brandýs nad Labem, kam zamíří fotbalisté Kladna ve druhém kole. K atraktivnímu souboji dvou celků z okresu Kladno mezi SK Kladno a Sokolem Hostouň dojde 29. září na Stadionu Františka Kloze.

Sokol Hostouň čeká v úvodu Baník Souš. Nováček ČFL, Slovan Velvary, který nyní třímá korunu nejlepšího mužstva Kladenska, přivítá v prvním kole na svém hřišti Sokol Brozany. Právě na úkor tohoto celku, respektive FK Litoměřicko se spekulovalo, že by Hostouň startovala ve třetí nejvyšší soutěži. Dnešní aktiv však tyto a další případné fámy vyvrátil.

Co se týče Českého poháru neboli MOL Cupu, jeho rozlosování proběhne příští týden a čtenáře budeme následně aktuálně informovat.

Autor: (rc)


banbad