Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Stalo se na Kladensku: Krádež v baru, vykradený dům i kůlna

Úterý, 12. Červen 2018 07:50

V posledních dnech mají policisté na Kladensku opravdu napilno. V Kačici řeší vloupání do kůlny. V Neprobylicích zloděj odnesl z domu vše, co mu přišlo pod ruku, v Kladně mladý muž okradl návštěvníka baru.

Stalo se na Kladensku: Krádež v baru, vykradený dům i kůlna (Ilustrační foto: KL)

V době od 6. do 8. června se do domu v Neprobylicích vloupal neznámý zloděj. Odnesl si housle, pozoun, dva psací stroje, kovové mlýnky, odstřeďovač smetany, rám na obraz, deset kusů starožitných telegramů z dvacátých let, tři sta pohlednic nebo starožitné kalendáře z roku 1927. Způsobil škodu za osmnáct tisíc korun.

V Dolní ulici v Kačici vnikl zloděj v neděli 10. června do kůlny rodinného domu, odkud vzal motorovou pilu a pytel s rybářskou výbavou. Při vniknutí do objektu na okně rozbil teploměr a kovovou kliku. Odcizením vznikla škoda za osm tisíc korun, poškozením za tři tisícovky.

V Kladně v ulici Vrchlického se v pátek 8. června v noci kradlo. Podezřelý třicetiletý muž tam jednomu z návštěvníků baru přímo v provozovně vyrval z rukou příruční tašku s finanční hotovostí, telefonem, paměťovými kartami a klíči.

Autor: (jk)


banbad