Central Kladno Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

FOTO: Na Dětském dnu ve Slaném se předvedli hasiči, policisté a veteráni

Pondělí, 11. Červen 2018 08:10

Sobota patřila ve Slaném dětem. Na atletickém stadionu se jich tam sešla pořádná hromada. Jak si všichni sportovní akci užili, se podívejte ve fotogalerii, kterou pro Kladenské listy připravila Jitka Krňanská.

Foto: Jitka Krňanská

Dětský sportovní den začal již v devět hodin ráno a jeho ukončení bylo naplánováno na 14. hodinu odpolední. Pořádala ji Víceúčelová sportovní hala Slaný ve spolupráci se slánskými Technickými službami za podpory královského města.

„Kromě disciplín z hokeje, fotbalu, atletiky a basketbalu si děti mohly vyzkoušet také lezení a slaňování. K vidění byla hasičská technika, policejní vozidla a veteráni. V průběhu dne proběhlo několik zajímavých ukázek. Hned dvakrát se předvedla Městská policie Slaný se svými psovody a jejich ukázky sklidily velký úspěch. Bojové sporty představily děti s TCB Gym,“ řekl jednatel společnosti VSH Slaný Radek Hlavatý.

„Další zajímavou ukázkou byl zásah hasičů ze Slaného a vyproštění osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulických nůžek. Mezi dětmi byla velmi oblíbená želva, která už nyní v sedmi letech a zhruba osmi kilech vzbuzovala respekt. Oblíbené bylo také stanoviště pcherských hasičů. Ti přijeli s novým vozem a děti si u nich mohly vyzkoušet hašení na cíl,“ dodal Radek Hlavatý.

Tradičním vrcholem a nejoblíbenější částí akce byla hasičská pěna, kde se děti mohly vyřádit. Sobotní den si tak užily téměř čtyři stovky dětí.


Autor: (red)


banbad