Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Žadatelé o kotlíkovou dotaci mají poslední měsíc na podání žádosti o dotaci

Sobota, 9. Červen 2018 10:00

Přestože už objem žádostí o dotace v rámci vyhlášené II. výzvy Programu „Výměna zdrojů tepla na pevná paliva v rodinných domech ve Středočeském kraji 2017-2019“ dosáhl plánované výše 502,2 milionu korun, stále je kraj připraven přijímat žádosti další. Je totiž pravděpodobné, že ne všichni stávající žadatelé dotaci nakonec budou čerpat, ať už z důvodu, že sami odstoupí od žádosti nebo nesplní potřebné podmínky.

Žadatelé o kotlíkovou dotaci mají poslední měsíc na podání žádosti o dotaci (Ilustrační foto: KL)

K pátku 1. června kraj evidoval celkem 4 676 žádostí v celkové hodnotě 519,3 milionů korun. Docílení výše alokace prostým součtem registrovaných žádostí však podle náměstka hejtmanky Gabriela Kovácse tudíž v žádném případě neznamená, že by byla výzva uzavřena. Středočeský kraj proto bude stále přijímat žádosti až do oficiálního uzavření výzvy, což je do 29. června 2018 do 14:00 hodin.

Žádosti, které budou nyní přijaty, budou zařazeny to takzvaného zásobníku žádostí a v případě, že některá z nich, která byla podána dříve, bude vyřazena, případně některý z žadatelů požádá o zrušení žádosti, bude proveden posun v pořadí.

Přehled o postupu vyřizování podané žádosti pak žadatelé mohou sledovat on-line prostřednictvím webových stránek krajského úřadu ZDE:

Autor: Helena Frintová


banbad