Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Na Odložilově memoriálu se Kladeňákům nedařilo

Středa, 6. Červen 2018 07:10

Na mezinárodním atletickém mítinku, Memoriálu Josefa Odložila, který se konal v Praze na Julisce, se představilo i kvarteto závodníků a závodnic A. C. TEPO Kladno. Nejkvalitnější výkon předvedl tyčkař Lukáš Posekaný, který překonal laťku ve výšce 5,15 metru.

Na Odložilově memoriálu se Kladeňákům nedařilo (Ilustrační foto: KL)

Lukáš Posekaný se dostává teprve pomalu do formy. Výkonem 5,15 m sice vylepšil svoje letošní maximum, ale další postupnou výšku 5,30 již nezdolal. Celkem obsadil sedmou příčku. Limit pro účast na ME v Berlíně má hodnotu dokonce 5,55 m. Vůbec se nedařilo tyčkaře Nikole Pöschlové. Očekávalo se, jestli dvacetiletá atletka nenaváže na výborný výkon z extraligy, kdy si vylepšila osobní rekord na 4,20 m. Tentokráte se jí vůbec nedařilo a výkonem 3,80 obsadila až pátou příčku.

Mezi oštěpařkami se sice nepředstavila Jarmila Klimešová, ale její oddílová kolegyně Jekatěrina Jevsjuková. Hodem 40,49 m obsadila čtvrté místo. V závodě na 110 metrů překážek startoval Petr Frolík. Ve velice náročné konkurenci obsadil celkově třináctou příčku, když si zaběhl letošní nejlepší čas 15,27 s.

Autor: (rc)


banbad