Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Kam na dětské dny? Poradíme vám

Úterý, 5. Červen 2018 08:10

Na dětské dny se můžete v nadcházejících dnech těšit ve Slaném, Řisutech nebo v Pálči. Den dětí v kladenském trampolínovém parku pak hlásí náhradní termín. Původní páteční akci totiž překazila nepřízeň počasí.

Ilustrační foto: KL

Dětský sportovní den ve Slaném je na programu v sobotu 9. června na atletickém stadionu v době od 9 do 14 hodin. Návštěvníky čekají soutěže v nejrůznějších sportovních disciplínách, ale i prohlídky hasičské, popelářské nebo vojenské techniky. Připravené jsou i ukázky zásahů městské policie nebo přehlídka dravců.

Na svůj Dětský den zve i Páleč. Program tam začíná před obecním úřadem v neděli 10. června v 15 hodin. Po soutěžích bude následovat opékání buřtů, občerstvení pro děti bude zdarma.

Na Dětský den s podnázvem „Čím budu“ zve také obec Řisuty. Program na tamním hřišti začíná v sobotu 9. června ve 14 hodin.

Páteční slota překazila kladenský Den dětí v trampolínovém parku. Organizátoři narychlo dokázali zařídit náhradní termín, děti tak o svůj den nepřijdou. Zadarmo si mohou přijít zaskákat ve čtvrtek 7. června od 15 do 17 hodin. Program zahrnuje i zábavu s klauny.

Autor: (jk)


banbad