Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Přijďte v pátek do Centralu na 1. dětský výtvarný salon

Čtvrtek, 31. Květen 2018 08:10

Obchodní centrum Central Kladno ve spolupráci se střediskem volného času kladenským Labyrintem pořádají u příležitosti Dne dětí nesoutěžní přehlídku dětských výtvarných prací s názvem 1. dětský výtvarný salon.

Přijďte v pátek do Centralu na 1. dětský výtvarný salon (Foto: Petra Dlouhá – KL)

Organizátoři letos zvolili téma „To mě baví“ a nedílnou součástí prezentovaných děl je i jejich samotný název. K účasti vyzvali školní kolektivy i jednotlivce, děti z družin a kroužků. Nakonec se tak sešlo 110 jedinečných prací.

Své výtvory dodaly například 11. a 8. ZŠ Kladno. Do přehlídky se zapojily i děti z 1. ZŠ a MŠ Hnidousy. Přispěli také studenti kladenského gymnázia a členové kroužků Labyrintu Výtvarňáček a Tvoříček.

Všechna díla budou vystavena v Central Kladno v modré výstavní místnosti v 1. patře. Vernisáž se uskuteční v pátek 1. června od 17.00 hodin.

Na slavnostním zahájení výstavy zahrají děti z Labyrintu. Zazní flétna, housle a kytara. Pořadatelé ocenili některé práce, které rozdělili do čtyř kategorií: A = MŠ, B = 1. stupeň ZŠ, C = 2. stupeň ZŠ a víceletých gymnázií, D = střední školy.

Na všechny děti čeká na vernisáži malá odměna!

Autor: Lenka Šimková