Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Pomozte při pátrání po nezletilé pohřešované dívce

Pátek, 18. Květen 2018 20:47

V pátek 18. května se osobně dostavila na policejní oddělení v Neratovicích oznamovatelka, která oznámila, že od 15. května pohřešuje svojí dceru Karlu Voctářovou.

Pohřešovaná Karla Voctářová (Foto: Zdroj PČR)

Dívka je narozená 2. srpna 2002 a pravděpodobně se pohybuje ve společnosti svého devětadvacetiletého kamaráda, přičemž se zřejmě toulají po Středních Čechách nebo v Praze. Po nezletilé Karle Voctářové je vyhlášeno celostátní pátrání. 

Popis:

Výška asi 165 centimetrů, střední postavy, delší hnědé vlasy, rovné délky do půli zad, rozpuštěné, bez brýlí, bez tetování, bez vady řeči, mluví plynule česky, je schopna se domluvit anglicky a rusky. Naposledy měla na sobě bílé triko s krátkým rukávem, na zádech s několika svislými, slabšími pruhy černé barvy, džínové kraťasy – krátké na stehna, černé tenisky. Na levé ruce měla dámské hodinky s ciferníkem, bílo stříbrné barvy. Na krku měla slabý zlatý řetízek s přívěškem křížku a pásku. Nosila kabelku černé barvy, látkovou, přes rameno. Oblečení měla v zelené vetší tašce příšerky s.r.o. Jinak má u sebe oblečení, které jí vydrží přibližně 2 týdny. 

V případě, že dívku uvidíte nebo víte, kde se pohybuje, kontaktujte policii na tísňové lince 158.

Autor: (red)