Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • JAZZOVÝ PODVEČER BORY KŘÍŽE

Agresorovi se v kladenském baru znelíbil jeden z hostů, později ho zmlátil na ulici

Úterý, 15. Květen 2018 08:10

„Můj brácha má prima bráchu. A oba jsme v pořádném průšvihu,“ mohou si říkat sourozenci, kteří v Kladně na hlavní třídě napadli mladého muže. Posilnění alkoholem se s ním nepohodli už v baru, později za ním vyšli na ulici, kde na něj jeden z nich zaútočil.

Agresorovi se v kladenském baru znelíbil jeden z hostů, později ho zmlátil na ulici (Ilustrační foto: KL)

Strážníci  v neděli 13. května okolo půl čtvrté ráno zaznamenali na kamerách potyčku dvou lidí na pěší zóně. Celému konfliktu přihlíželo několik dalších osob. Na místo vyslali hlídku a vyrozuměli policisty.

Na místě zjistili, že dvacetiletý mladík nejprve slovně a potom i fyzicky napadl o dva roky staršího muže. Několika ranami pěstí mu způsobil krvácivé zranění v obličeji.

Pánové se nepohodli už v baru v Poděbradově ulici. Poškozený, který nestál o potíže, se po první rozmíšce vydal na odchod. Útočník vyšel spolu se svým osmnáctiletým bratrem za ním.

Když mu na ulici zasadil několik ran pěstí, dorazily na místo hlídky. Agresor s nimi odmítl spolupracovat a pokusil se z místa odejít. Strážníci ho proto zastavili za pomoci donucovacích prostředků. To se nelíbilo jeho mladšímu bratrovi, který se do potyčky zapojil a pokusil se ho vysvobodit. Nakonec skončil v poutech i on.

Sourozenci nadýchali 1,2, respektive 1,4 promile alkoholu. Napadený mladík byl střízlivý. Odmítl lékařské ošetření a šel si po svých.

„Oba mladíci byli převezeni na policejní služebnu a jsou nyní vyšetřováni pro podezření z přečinu výtržnictví,“ sdělila Listům policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)