Youtubeři Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Kadeřnictví Central Central Kladno
  • SBF
  • SAMK
  • VÝSTAVA

Kladenské strážníky a pracovníky Českých drah zaměstnal ztracený batoh

Pondělí, 16. Duben 2018 07:50

Když se dva výletníci v úterý chtěli ubytovat v kladenském hotelu, zjistili, že postrádají batoh. Na jejich popud rozjeli strážníci pátrací akci, která skončila šťastně. Pohřešované zavazadlo vesele jezdilo vlakem z Prahy do Kladna a zase zpátky.

Kladenské strážníky a pracovníky Českých drah zaměstnal ztracený batoh (Ilustrační foto: KL)

Žena s přítelem nejprve strážníkům oznámili, že batoh nejspíš zapomněli na autobusové zastávce u vlakového nádraží. Tam však hlídka žádné zavazadlo nenašla, a tak se výletníci pomalu začali smiřovat se ztrátou osobních věcí. Až později si muž uvědomil, že s batohem pravděpodobně ani nevystoupil z vlaku.

„Hlídka kontaktovala výpravčího Českých drah. Ten se spojil s vlakvedoucím uvedeného vlaku, který byl již na cestě zpět do Prahy. Vlakvedoucí provedl kontrolu soupravy a skutečně nalezl popisu odpovídající modrý batoh, který vzal k sobě do úschovy. Vlak se vracel ve večerních hodinách zpět na Kladno, kde na něj čekala zapomnětlivá dvojice a od vlakvedoucího si převzala své zavazadlo i s veškerými věcmi,“ sdělila Listům mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Autor: (jk)