Mikuláš v Centralu Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SBF
  • SAMK
  • PRÁVNÍ PORADENSTVÍ PRO VEŘEJNOST

Rodinu z Kladna připravil zloděj o gril za 12 tisícovek, policie hledá svědky

Neděle, 15. Duben 2018 11:00

Letní sezóna grilování ještě ani nezačala, ale v Kladně se již vyskytl případ krádeže. O tom, že zloději nepohrdnou žádným lupem, se přesvědčila jedna rodina z Nučické ulice. Tu nezvaný host připravil právě o zahradní gril.

Rodinu z Kladna připravil zloděj o gril za 12 tisícovek, policie hledá svědky (Ilustrační foto: Petr Ptáček)

„Ke krádeži zahradního grilu došlo v noci z úterý 10. na středu 11. dubna. Zatím nezjištěný pachatel překonal oplocení pozemku rodinného domu a odtud odcizil volně postavený plynový zahradní gril, který vynesl vjezdovými vraty. Ty si otevřel zevnitř po odjištění vnitřních jistících zástrčí. Škoda byla vyčíslena na 12.000 korun,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítají policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vyzvala čtenáře Kladenských listů ke spolupráci mluvčí Nováková.

Autor: (red)